WITAMY NA inPZU!

Od 21 listopada 2022 roku elektroniczna obsługa Twoich produktów inwestycyjnych i emerytalnych, zarządzanych przez TFI PZU SA, , a 18 listopada 2022 o godzinie 16:20 roku obecny serwis transakcyjny dostępny pod adresem https://ssi.pzu.pl/ssi/tfi/login został wyłączony.

Dzięki inPZU będziesz mógł za pomocą jednego loginu i hasła zarządzać wszystkimi posiadanymi produktami. Nowy serwis to także wyższe standardy bezpieczeństwa oraz prosta i intuicyjna obsługa.

AKTYWUJ DOSTĘP DO inPZU

Po otrzymaniu korespondencji z nowym loginem, wysłanej na Twój adres korespondencyjny lub adres e-mail, będziesz mógł aktywować dostęp do serwisu inPZU. Aby to zrobić, wybierz "ZALOGUJ" w prawym górnym rogu ekranu i aktywuj dostęp do Twojego konta na inPZU. Instrukcję znajdziesz tutaj.

Do momentu aktywacji konta w inPZU zlecenia i dyspozycje do Twoich produktów możesz składać za pośrednictwem dystrybutora, u którego otwierałeś rejestry w funduszach TFI PZU SA lub jeśli posiadasz rejestr w Pracowniczym Programie Emerytalnym u Twojego pracodawcy.

Pod numerem telefonu 22 640 05 55 pracownicy infolinii odpowiedzą na Twoje pytania.